12 stycznia 2016

Agat


O FIRMIE…

Początki działalności firmy Agat na rynku przewozów międzynarodowych sięgają roku 1992.
Wtedy to pierwsze autokary wyjechały z Polski do Włoch przewożąc nielicznych wtedy jeszcze pierwszych pasażerów…
Od tego czasu dzięki ogromnemu oddaniu się swojej pracy dziś już niemalże 100 osobowej załogi, dzięki wielkiej determinacji właścicieli w dążeniu do trafnie wyznaczonych celów, realizujemy udanie wyjazdy z Polski nie tylko do Włoch, ale także do Grecji, Anglii, Szwajcarii, Niemiec, Luksemburga, Danii, Austrii, Belgii, Słowenii i na Ukrainę.

ZNIŻKI:

10% zniżki dla osób w wieku 13 – 26 lat;

10% zniżki dla seniorów powyżej 60 lat;

10% zniżki dla posiadaczy karty ISIC;

15% zniżki dla posiadaczy karty AGAT Premium Card – wydawana na podstawie wykorzystanych 3 przejazdów liniami AGAT;

15% zniżki – Wypróbuj AGAT – zniżka skierowana jest do wszystkich posiadaczy kart stałego klienta polskich licencjonowanych firm przewozowych obsługujących międzynarodowe linie autokarowe. Przyznanie zniżki następuje po weryfikacji przez pracownika biura podróży karty stałego klienta innego przewoźnika. Skorzystanie ze zniżki 15% „Wypróbuj AGAT” jest premiowane przystąpieniem do bazy stałych klientów firmy AGAT oraz otrzymaniem kart stałego klienta AGAT PREMIUM CARD i korzystaniem z niej zgodnie z regulaminem. Pasażer ma obowiązek posiadania przy sobie Karty stałego klienta na podstawie, której została przyznana zniżka. Brak karty będzie skutkował dopłatą w autokarze do cennikowej wartości biletu;

25% zniżki – Częściej taniej – specjalna zniżka dla posiadaczy karty stałego klienta AGAT PREMIUM CARD, która po oddaniu 3 biletów do sprzedawcy ( nie ma znaczenia czy jest to bilet jednostronny czy dwustronny ) z 15% zniżką, upoważnia do zakupu kolejnego (czwartego) ze zniżką 25%. Każdy z oddanych biletów powinien być wystawiony na podstawie posiadanej karty AGAT PREMIUM CARD z 15 % zniżką. Oddane bilety powinny być zrealizowany w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień wyjazdu, na który zostaje wykupywany czwarty promocyjny bilet. Osoby dokonujące zakupu biletu on-line w taryfie cenowej „częściej – taniej” mają obowiązek posiadania przy sobie podczas podróży biletów, na podstawie których skorzystały z promocji. Należy je oddać kierowcy podczas wsiadania do autokaru;

50% zniżki dla dzieci w wieku 0 – 12 lat;

50% zniżki – Podwójny komfort – specjalna zniżka dla osób ceniących sobie wygodę podczas podróży gwarantująca drugie miejsce dla jednego pasażera za 50% ceny. Dla zwiększenia komfortu podróży pasażer ma prawo wykupić drugie (sąsiednie) miejsce za połowę ceny. Na wykupione drugie miejsce przysługuje prawo nieodpłatnego przewozu dodatkowego bagażu. Zniżka 50 % „Podwójny komfort” nie obowiązuje w okresie 10 – 24 grudnia z zagranicy oraz 01 – 15 stycznia z Polski.

KARTA STAŁEGO KLIENTA:

Aby otrzymać kartę stałego klienta należy co najmniej 3 bilety (bilety dwustronne liczy się podwójnie) wykorzystane wysłać na adres biura, wraz z wypełnionym formularzem ankiety. Dzięki Agat Premium Card zyskuje się 15% zniżki.