12 stycznia 2016

Intercars

KUP BILET   ROZKŁAD JAZDY

O FIRMIE…

Firma Intercars Polska sp. z o.o. jest przedstawicielem europejskich przewoźników autokarowych, którzy posiadają szeroką sieć połączeń nie tylko na liniach międzynarodowych ale i krajowych na terytorium Francji i Hiszpanii.

Misją firmy jest zapewnienie wysokich standardów obsługi, komfortu podróży, dostosowanie oferty do potrzeb i wymagań klientów.

Personel posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży przewozów autokarowych co gwarantuje profesjonalizm obsługi potwierdzony wiedzą i doświadczeniem.

 

ZNIŻKI:

10% zniżki  MŁODZIEŻ od 12 do 26 roku życia

10% zniżki SENIORZY powyżej 60 roku życia

15% zniżki dla posiadaczy karty stałego klienta

50% zniżki dla DZIECI od 4 do 12 roku życia

80% zniżki dla DZIECI od 0 do 4 roku życia

 

KARTA STAŁEGO KLIENTA:

Dla pasażerów korzystających z oferty  przejazdów INTERCARS proponujemy przystąpienie do programu Bus Partner. Jest on skierowany do pasażerów, którzy posiadają już 3 bilety firmy Intercars. Posiadanie Karty Stałego Klienta uprawnia do stałej 15% zniżki na zakup biletów Intercars. W celu otrzymania Karty należy wypełnić formularz  i odesłać go wraz z biletami na adres Intercars Polska sp.z o.o ul. J.Conrada 63,  31-357 Kraków.

Posiadacze Karty Stałego Klienta za 15% zniżką mogą liczyć również na promocje, które skierowane są tylko dla Stałych Klientów oraz na informacje o nowościach na trasach.