12 stycznia 2016

Trans Service

KUP BILET   ROZKŁAD JAZDY


O FIRMIE…

P.P.H.U. Trans-Service Sp. z o.o. powstało w 1988 roku jako spółka dwóch osób fizycznych. W początkowym okresie działalności tj. w latach 1988-1992 Spółka zajmowała się usługami turystycznymi a od 1993 wyłącznie międzynarodowymi przewozami pasażerskimi.

W latach 1995-1999 wyodrębnił się rynek przewozowy firmy, który objął regularne trasy do Belgii, Niemiec i Włoch. W roku 2002 Spółka rozpoczęła eksploatację linii przewozowej na Sycylię. W chwili obecnej realizuje regularne przewozy do Belgii, Francji, Luxemburga, Niemiec, Szwajcarii i Włoch.
Trans-Service pozyskał rzesze stałych klientów na wszystkich obsługiwanych kierunkach. Firma dba o własny pozytywny wizerunek i stara się być przedsiębiorstwem przyjaznym dla klientów, partnerów i władz.
Z uwagi na wejście Polski do Unii Europejskiej a tym samym w celu wzmocnienia własnego potencjału, spółka – wspólnie z trzema zaprzyjaźnionymi przewoźnikami – powołała firmę marketingową Eurobus, która stała się jedną z czołowych platform sprzedaży biletów autokarowych w kraju.

ZNIŻKI:

10% zniżki  MŁODZIEŻ od 12 do 26 roku życia

10% zniżki SENIORZY powyżej 60 roku życia

10% zniżki STAŁY KLIENT (FIRMA) dla posiadaczy Kart Stałego Klienta

15% zniżki STAŁY KLIENT (PRYWATNA) dla posiadaczy Kart Stałego Klienta

50% zniżki PIERWSZE DZIECKO do dnia ukończenia 12 roku życia, przy podróży z dorosłym opiekunem, wg zasady jedna zniżka dla dziecka na jeden bilet osoby dorosłej

10% zniżki DRUGIE I KOLEJNE DZIECKO kolejne dzieci podróżujące z jednym opiekunem